12 návyků šťastného domova

Něco nám naše maminky neprozradily. Jak to v dnešní uspěchané době udělat, aby na nás doma čekalo méně povinností, za to více radostí?

Domověda je ucelený a praktický systém pro péči o domácnost, který funguje dlouhodobě pomocí budování těch správných návyků.

Každý měsíc

1 velké téma

Na září jsem si pro vás připravila Check pointy aneb záchytné momenty dne. Když je zvládnete, půjde celá organizace domácnosti a další témata o to snadněji.

Další články na blogu

Na domovědě píšu nejen o organizaci domova, ale i o dalších tématech, která jsou mi blízká. Těšit se můžete na minimalismus a udržitelnost. Pod tou si představte třeba zero waste, úklid bez toxické chemie, chytré využívání energii nejenom v domě ale i té naší.

Domověda pomáhá maminkám s organizací domova, kde se počítá i s časem pro sebe ♥

Nejste v tom sami...

Na Facebooku jsem vytvořila podpůrnou uzavřenou skupinu, kde můžete kdykoliv napsat, co vás trápí nebo naopak sdílet tipy, které vám s organizací domácnosti pomohly a inspirovat tak ostatní.

Radostné bydlení a šťastný život v domově, kde dobrozvyky vítězí nad zlozvyky.

Ahoj, mé jméno je Marti Destexhe, jsem mámou, miluju tvořit náš domov a taky stojím za projektem Domověda. 

Mým velkým přáním je, aby byly mámy doma spokojené a péče o domácnost je bavila. Chcete se na svůj domov začít dívat novýma očima? Pak jste tady správně.