Domov bez zbytečného odpadu aneb jak si najít tu svou míru

Každý z nás by si měl najít tu svou cestu, která mu je nejvíc příjemná. O domácnosti bez odpadu to platí zrovna tak. Míša vás v rozhovoru příjemně povzbudí, dokonce prozradí kde na své cestě po narození dítěte polevili, ale hlavně vám dodá inspiraci, jak to celé vymyslet, abyste byli se svým snažením spokojení.

Michaela Gajdošová

Je jednou ze zakladatelek projektu Czech Zero Waste. Ve svém životě se snaží experimentovat s bezodpadovostí a najít v tom všem balanc a spokojenost. Nezaměřuje se jen na pevný odpad končící v popelnici, ale i na jeho širší dopady na živostní prostředí a celkovou odpovědnost vůči planetě.

S holkama z Czech Zero Waste napsala knihu Život skoro bez odpadu, vytvořila mobilní aplikaci Bezodpadová výzva, koordinuje v Česku mezinárodní kampaň Týden bez odpadu, dělá přednášky a workshopy pro veřejnost i firmy a natáčí podcast Skoro bezodpadový život.

 

Doplňkové materiály

Zaposlouchejte se do podcastů

Podcast Skoro bezodpadový život volně navazuje  na aktivity Míši a Helči a přináší inspiraci a praktické tipy do života, ve kterém nebudete muset vynášet koš. Nebo alespoň ne tak často.

K podcastům tudy

Bonus pro Láskyplný balíček

Doprava ZDARMA

Díky Míši budete mít při nákupu knihu Život skoro bez odpadu dopravu zdarma.

Bonus k vyzvednutí tady