Čekáme malého Belgičánka

Celou dobu, co Love Your Home Domovědu tvořím, vás beru jako takovou rozšířenou rodinu. A proto mám velkou radost, že s vámi můžu sdílet i tuhle krásnou zprávu. Novinka to pro nás už nějakou chvíli není, přesněji řečeno šestý měsíc. :)… Tutlali jsme to s Adrim pěkně dlouho, my víme!

Bříško ale roste a i když zpoza počítače by šlo možná zatajit ještě dlouho, myslíme, že už přišel ten správný čas, říct o něm i vám.

Na přelomu března a dubna se nám narodí malý Belgičánek. Jméno ještě nemáme a zatím mu říkáme mini Destexhe (Adriho příjmení a moje už brzo taky :)).

Máme z něj ohromnou radost a nemůžeme se dočkat, až už tady bude s námi. Je to náš malý zázrak a někdy nám přijde neskutečné, že budeme rodiče.

Kamarádi se nás už vyptávají, jak to máme vymyšlené s domácností bez odpadu a ať se taky připravíme na to, že nám dům zaplaví miliarda věcí. Na to se vždycky jenom usmějeme a zatím jsme v klidu. Pročítala jsem už pár blogů a byla jsem zděšená, co všechno se dá pro dítě pořídit, jak se z dětí a dětských věcí stal pořádný business a pak si říkám, opravdu to to malé potřebuje?

My jsme se s Adrim shodli, že si hodláme udržet náš pohodlný minimalismus. Uvidíme, jak se nám to povede! Až to bude aktuální, tak vám napíšu nějaký update, jak si stojíme :D Jak jste to měli doma s příchodem dětí vy?

Těhotenství rozhodně není ukázkovým příkladem, kdy by byla naše domácnost bez odpadu (chutě jsou sviňa že? :)). Za to se ale náš život naplnil štěstím a radostí, pro nás tím nejdůležitějším ♥.

S láskou

Marti + 1

Marti je zakladatelkou projektu Domověda. Od roku 2015 vede workshopy na témata organizování domácnosti a zero waste pro jednotlivce i firmy. Napsala české poznámky ke knize Zero Waste Home od Bey Johnson – česky Domácnost bez odpadu . Marti miluje minimalismus, zjednodušování věcí a přítomný okamžik. Všechno, co ve svém životě dělá, dělá s láskou a úsměvem na tváři.
Komentáře